FACTS ABOUT DEDICATED SUNUCU REVEALED

Facts About Dedicated Sunucu Revealed

Facts About Dedicated Sunucu Revealed

Blog Article

seven-hundred TL değerinde) donanımını ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm HP P410 RAID kontrol kartlarında ayrıca 1GB Flash Yedeklemeli Disk Cache bulunmakta ve bu sayede kurumsal SATA disk kullansanız dahi yüksek disk performansı elde edersiniz.

Kullanılan bu yapı kapsamında bilgiler güvenli bir ortamda tutulmakta; Helloçbir kesintiye uğramadan çalışmalara aralıksız devam etme imkanı vermektedir.

Bu şekilde tüm verilerin ve alt yapıların dış saldırılara karşı güvence altına alınmış olacaktır.

Program – Hangi application ve uygulamalara ihtiyacınız var? Bunlar için kiralık sunucuya ihtiyacınız var mı?

Website sitenizin ziyaretçi sayısı artmaya başladığında sitenizi barındırdığınız web hosting sitenizin ihtiyaçlarına karşılık veremez hale gelir. Bu durumda mecut web sitenizi veya mobil uygulamanızı VDS sunucu veya VPS sunucu çözümlerinden birini seçebilirsiniz. 

Alan advertı seçilerek sunucuların kullanılması ile birlikte farklı siteler ile aynı sunucular paylaşılmaktadır. Bu durumda bir siteye saldırı olması halinde bu durumdan sizin siteniz de etkilenir.

Kiralık sunucu da bulut sunucu ya da fiziksel sunucu arasındaki farkları karşılaştırdığımız makalemizi web site sayfamızdan okuyabilirsiniz.

30 güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Fiziksel sunucu, istemci ismi verilen başka bir software tarafından yapılan tüm istemlere yanıt check here verebilen bir bilgisayardır. Ayrıca bir ağdaki merkezi kaynaktan istenilen hizmetlere ulaşımı bile idare eder. Sunucular bilgileri istemcilere gönderen modelin bir parçası olarak çalışılmaktadır.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi 4 x 10Gbps. İnternet çıkışımız %100 yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Bir bulut sunucu ya da fiziksel sunucu kiralama konusunda kararsız kaldıysanız, sizin için karşılaştırma yaptığımız makalemizi buradan okuyabilirsiniz. Kiralık Sunucu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

1 Gbit bant genişliği ile herhangi bir trafik limiti ya da ek maliyet kaygısı taşımadan dedicated server yönetin.

Bizimle iletişime geçin, dimensions özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Report this page